tanieobrusy.pl

Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

Obrusy na stoły konferencyjne 6 produktów

Obrusy na stoły konferencyjne należą do grupy obrusów o charakterystycznym długim zwisie z jednej strony a krótszym z drugiej ułatwiającej ustawienie krzeseł a także dającej komfort podczas posiedzeń. Obrusy konferencyjne wykonane z najlepszych tkanin w mieszance poliestru z bawełną.

Obrusy konferencyjne odgrywają bardzo istotną rolę w budowaniu charakteru sali konferencyjnej. Dzięki bogatemu asortymentowi wzorów i kolorów, w których są dostępne, możesz stworzyć z ich pomocą oryginalne stylizacje. Wybór konkretnego koloru i rozmiaru obrusa to kwestia indywidualna, zależna od potrzeb konkretnej konferencji. Obrusy konferencyjne zaspokoją pod tym względem najbardziej surowe wymagania. Przy projektowaniu tych obrusów położono również wysoki nacisk na ich walory praktyczne.

Przednia część obrusu jest dłuższa, sięga niemal do podłogi, co zapewnia bardzo dekoracyjny wygląd stołom. Druga część jest nieco krótsza, co ułatwia dosuwanie krzeseł i zapewnia pełną swobodę uczestnikom konferencji zasiadającym przy stole. Obrusy zostały wykonane z najwyższej jakości materiału, stanowiącego połączenie bawełny i poliestru. Dzięki temu bardzo ładnie układają się na stołach, są miłe w dotyku a jednocześnie bardzo odporne na uszkodzenia i wielokrotne czyszczenie.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów