tanieobrusy.pl

Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

Gładki obrus plamoodporny biały gold

Gładki obrus plamoodporny gold to wyjątkowa tkanina, która bije rekordy w kategorii estetyki, piękna, wytworności i trwałości. Gładki materiał o wspaniałym atlasowym splocie idealnie układa się na stole i stanowi prawdziwą ozdobę każdego posiłku.

 

Doskonale sprawdza się na stołach podczas przyjęć weselnych, jubileuszy, urodzin, imienin, komunii.

Więcej szczegółów


20,06zł brutto


Gładki obrus plamoodporny gold to wyjątkowa tkanina, która bije rekordy w kategorii estetyki, piękna, wytworności i trwałości. Gładki materiał o wspaniałym atlasowym splocie idealnie układa się na stole i stanowi prawdziwą ozdobę każdego posiłku. Doskonale sprawdza się na stołach podczas przyjęć weselnych, jubileuszy, urodzin, imienin, komunii. Dzięki niemu uzyskasz odświętny, niepowtarzalny nastrój.

Oprócz funkcji estetycznej obrusy z tej serii odznaczają się również niewiarygodną trwałością tkaniny i koloru. Dzięki teflonowej apreturze, jaką została powleczona tkanina, są całkowicie plamoodporne. Te cechy znalazły wielkie uznanie wśród restauratorów, właścicieli hoteli, lokali gastronomicznych oraz wśród indywidualnych klientów. Dzięki obrusowi w kolorze bieli lub ciepłej barwie ecru uzyskasz doskonały rezultat i udekorujesz pomieszczenie.

Obrus stanowi również doskonały pomysł na prezent dla wszystkich, którzy cenią piękno, praktyczność i oryginalność w przedmiotach, jakimi się otaczają. Ich naturalny wygląd i perfekcyjne ułożenie na stole są kolejnymi atutami.

Sposób wykończenia:

Przeszycie maszynowe

z ok. 2cm podwinięciem

Przepis konserwacji wyrobu (przepis prania)


skład: 100% Poliester

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów