Poniedziałek - piątek, 8:00-15:00
Brak produktów
Nowy produkt
Ostatnie egzemplarze!
Z obrusem plamoodpornym PROFESSIONAL GASTRO w czarnym kolorze odmienisz wygląd każdego blatu. Obrus stworzony specjalnie na restauracyjne stoły, nadaje im szyku oraz wprowadza nutę elegancji w stołowe kompozycje. Wysoka jakość tkaniny, którą gwarantuje połączenie bawełny oraz poliestru, zapewnia obrusowi odporność na rozrywanie, rozciąganie oraz odbarwienia. Nie traci on swojego koloru nawet w przypadku wielokrotnego prania. Wierzchnia warstwa obrusu pokryta została niewidoczną apreturą plamoodporną, dla jeszcze większej satysfakcji użytkowania. Z tego względu obrus łatwo się czyści i pielęgnuje. Walory estetyczne i użytkowe obrusu plamoodpornego PROFESSIONAL GASTRO stawiają go w elitarnym gronie najlepszych konfekcji gastronomicznych, dlatego nie może zabraknąć go w Twoim lokalu.
Prosimy o dokonywanie przemyślanych zakupów, ponieważ prezentowany produkt jest wyprzedażowy i nie podlega zwrotowi.
Prosimy o dokonywanie przemyślanych zakupów, ponieważ prezentowany produkt jest wyprzedażowy i nie podlega zwrotowi.
Kolory mogą się różnić od przedstawionych na zdjęciach. Jest to produkt wyprzedażowy z różnych partii materiałów i zakup kilku sztuk nie gwarantuje, że będą w tym samym odcieniu.
Wybielanie | nie stosować bielenia / bez bielenia |
Skład | 65% bawełna 35% poliester |
Kolor | czarny |
Pranie | maksymalna temperatura prania 60 stopni - proces normalny |
Apretura | obustronnie plamoodporny |
Kurczliwość | ok. 3% |
Gramatura | ok. 240g/m2 (+/-10g) |
Suszenie | dopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej - temperatura niższa |
Prasowanie | prasowanie w maksymalnej temperaturze dolnej płyty 150 stopni C |
Czyszczenie chemiczne | profesjonalne chemiczne czyszczenie w tetrachloroetylenie i wszystkich rozpuszczalnikach wymienionych dla symbolu F - proces normalny |
Deseń/wzór | gładki |
Wykończenie brzegów | 2 cm listwa |
Kolekcja | PROFESSIONAL GASTRO |
Na razie nie dodano żadnej recenzji.