Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Obrusy na wymiar

Proponujemy Państwu rozwiązania, które pozwolą uczynić wnętrze bardziej przytulnym i ciepłym. Odpowiednie dekoracje mogą zupełnie odmienić charakter pomieszczania. Oferujemy Państwu obrusy na wymiar, które umożliwią stworzenie atrakcyjnej aranżacji stołu, nawet o nietypowym kształcie i rozmiarze.

W asortymencie naszego sklepu internetowego, znajdują się różnorodne nakrycia stołów, w których skład wchodzą m.in.:

  • ceraty,
  • bieżniki na stół,
  • obrusy bawełniane,
  • modele restauracyjne,
  • wersje kuchenne,
  • obrusy ogrodowe.

Zdajemy sobie jednak sprawę z różnorodności potrzeb naszych klientów, i z faktu, że gotowe rozwiązania nie zawsze bywają w równym stopniu atrakcyjne dla wszystkich. Dlatego wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy obrusy na wymiar, które dopasowujemy idealnie pod kątem Państwa potrzeb i posiadanych mebli.

Oferujemy wykonanie modeli na wymiar zarówno na tradycyjne stoły okrągłe, prostokątne i kwadratowe, jak i wersje konferencyjne czy te o nietypowych kształtach. Dzięki takiemu rozwiązaniu, mogą Państwo dowolnie wyposażyć jadalnię, salon czy kuchnię, nie martwiąc się o dekorację ławy czy stołu, zarówno w przypadku uroczystych świątecznych obiadów, jak i na co dzień.

Jeśli nie są Państwo zwolennikami zakrywania całego blatu, a jednocześnie cenią sobie stylową dekorację stołu, polecamy skorzystanie z bieżników dostępnych w naszym sklepie. Dzięki nim, podkreślą Państwo styl pomieszczenia, jednocześnie eksponując powierzchnię stołu.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, dotyczące obrusów na zamówienie - zapraszamy do kontaktu!

Czytaj więcej