Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Świece i zapachy

Świece zapachowe pomagają stworzyć przytulną, domową atmosferę. W naszym sklepie można znaleźć zapachy ułatwiające relaks, sprzyjające efektywnej pracy lub przyspieszające zasypianie. Oferujemy świeczki o wielu nutach zapachowych, począwszy od akcentów owocowych, poprzez kwiatowe, po kojarzące się z porami roku. Hitem są również zapachy przywołujące na myśl świeże pranie albo różnego rodzaju wypieki, np. wafle i muffinki. Każdy z produktów dostępnych w naszym asortymencie znajdzie zastosowanie w aromaterapii – pozytywnie wpłynie na nastrój i sprawi, że łatwiej będzie osiągnąć stan odprężenia. Paląca się świeczka to też niezbędny dodatek do romantycznej kolacji, a także spokojnych wieczorów spędzanych samotnie bądź w gronie bliskich osób.

W jaki sposób dbać o świeczki zapachowe, by cieszyć się nimi jak najdłużej?

O świeczki zapachowe także można zadbać, dzięki czemu wystarczą na dłużej. Podstawową zasadą jest przycinanie knota. Po zgaszeniu świeczki należy skrócić knot nożyczkami, dzięki czemu kolejnym razem płomień będzie jasny i równomierny. Świece w słojach mogą mieć również tendencję do tzw. tunelowania, przejawiającego się wgłębieniem widocznym dookoła knota. W takim przypadku wosk nie ma szans wytopić się w całości, w efekcie czego świeczka pali się krócej, niż wskazuje producent. Jednym z najprostszych sposobów na poradzenie sobie z tym problemem jest wycięcie wosku zalegającego na ściankach i umieszczenie go w pobliżu płomienia. Takie drobne zabiegi sprawią, że inwestycja w dobrej jakości, nieco droższe świece zapachowe będzie w pełni wykorzystana.

Czytaj więcej

Nowe produkty

Promocje

Tagi

Zadaj pytanie