Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Obrusy okrągłe w Kwiaty

Obrusy okrągłe w kwiaty zadadzą szyku w każdym wnętrzu. Oferujemy szeroki wybór printów, począwszy od polnych stokrotek, poprzez romantyczne róże, po egzotyczne orchidee. Dzięki tak bogatemu asortymentowi nasi klienci nie muszą podczas zakupów decydować się na żaden kompromis – w przygotowanej przez nas ofercie mogą znaleźć produkt, który spełni ich wymagania pod względem jakości, kolorów i ceny. W sprzedaży mamy okrągłe obrusy w duże lub drobne desenie, modele różnią się również barwami tła i kwiatów. Tego typu nakrycia sprawdzą się nie tylko na co dzień, ale także podczas ważnych uroczystości, np. świątecznego obiadu bądź kolacji we dwoje. Model starannie dopasowany do aranżacji wnętrza i wielkości stołu wniesie do pomieszczenia odrobinę koloru oraz sprawi, że wspólne spożywanie posiłku upłynie w jeszcze przyjemniejszej atmosferze.

O czym pamiętać podczas kupowania obrusu na stół w kształcie koła?

Aby okrągły stół nie stracił swojego eleganckiego charakteru, należy starannie dobrać do niego nakrycie w odpowiednim rozmiarze. Podobnie jak w przypadku prostokątnych obrusów, trzeba zwrócić szczególną uwagę na długość tkaniny, która będzie wystawała poza obręb blatu. Obrus okrągły powinien być większy od średnicy blatu o ok. 40–50 cm (po 20–25 cm z każdej strony) – za mały nie będzie wyglądać estetycznie, z kolei za duży uniemożliwi wygodne siedzenie przy stole (tkanina będzie zahaczała o kolana). Klienci szukający nakrycia np. na stół o średnicy 90 czy 100 centymetrów powinni więc kupić obrus w kształcie koła o średnicy 140 centymetrów.

Czytaj więcej