Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Obrączki na serwetki

Obrączki na serwetki zarówno świetnie sprawdzą się na co dzień, jak i ozdobią stół podczas ważnych uroczystości, np. świąt Bożego Narodzenia, Komunii, wesela czy wielkanocnego śniadania. Dzięki nim w praktyczny i elegancki sposób można podać serwetki swoim gościom. Obrączki coraz częściej są postrzegane jako niezastąpiony element kolekcji zastawy stołowej, jak serwetniki oraz podkładki. Pierścienie różnią się od serwetników tym, że podawana jest 1 sztuka serwetki dedykowana konkretnej osobie, natomiast w serwetniku podajemy wiele papierowych serwetek.

Pierścienie na serwetki – praktyczna i efektowna ozdoba stołu

Każdy uroczysty posiłek wymaga specjalnej oprawy, przy czym odświętna zastawa to nie wszystko – ważne są też dekoracje stołu. Pierścienie na serwetki łączą dwie funkcje: estetyczną i praktyczną, w związku z czym znakomicie nadają się do uzupełnienia aranżacji stołu. Co istotne, obrączki służą do eleganckiego składania przede wszystkim serwetek bawełnianych, które można spotkać zarówno na wystawnych bankietach organizowanych w restauracjach, jak i podczas wyjątkowych kolacji i obiadów odbywających się w domu.

Filcowe obrączki na serwetki

Pierścienie mogą występować w klasycznych kształtach, ale my dla naszych klientów przygotowaliśmy również specjalną ofertę ozdobnych obrączek. Szczególnej uwadze polecamy modele wykonane z filcu. Najcenniejszym atutem tego typu produktów jest dokładne odwzorowywanie nawet bardzo szczegółowych kształtów, takich jak np. kojarzących się z okresem świątecznym sylwetek reniferów.

Ponadto posiadamy w sprzedaży obrączki w wielu różnych wersjach kolorystycznych. Podczas wybierania produktów radzimy kierować się barwą zastawy oraz nakrycia – pierścień powinien być dopasowany do odcienia obrusu lub bieżnika, nie może też konkurować z talerzami i innymi naczyniami. Nie bez znaczenia są także kolory serwetek – najlepiej, jeśli obrączka wyróżnia się na ich tle. Wówczas stylowe formy, które można uzyskać dzięki umiejętnemu złożeniu serwetki np. w kształt wachlarza, staną się największą ozdobą stołu i od razu przyciągną uwagę gości. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą!

Czytaj więcej

Nowe produkty

Promocje

Tagi

Zadaj pytanie