Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Choinki sztuczne

Święta Bożego Narodzenia to szczególny dla nas czas, podczas którego najważniejszym i centralnym punktem każdego domu jest pięknie udekorowana choinka. Nim jednak zdecydujemy się na styl w jakim udekorujemy w tym roku drzewko, warto zastanowić się nad jego wyborem. Na rynku możemy wybierać spośród bogatej oferty żywych oraz sztucznych choinek. Największą wadą żywej, ciętej choinki jest opadające igliwie, które nawet kilka razy na dzień należy posprzątać. Dodatkowo wiąże się to z koniecznością kupowania nowego drzewka co roku, więc jest to dodatkowy wydatek dla naszego portfela. Należy też pamiętać, że żywą choinkę należy regularnie podlewać, aby cieszyć się nią jak najdłużej.

W przypadku sztucznych choinek jest to jednorazowy wydatek, więc pod tym względem jest to bardziej ekonomiczne rozwiązanie. W dzisiejszych czasach wygląd sztucznej choinki niewiele różni się od żywej.
W naszej ofercie dostępny mamy szeroki wybór możliwości względem rozmiaru, kształtu oraz rodzaju. Dodatkowo nierzadko nasze drzewka zdobione są dodatkowymi elementami jak sztuczny śnieg czy drobinkami na wzór kryształków lodu. To wybór dla tych, którzy szukają odmiennej wersji niż znane wszystkich tradycyjne sztuczne choinki. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo również choinki na żywym pniu. Główną jej zaletą jest to, że nie zabiera ona wiele miejsca oraz nie potrzebuje dużej ilości ozdób gdyż sama w sobie wygląda rewelacyjnie. Nie jest na tyle obszerna aby zdominować cały pokój a jej naturalny pień wydziela niesamowity zapach, którego brakuje zwykłym sztucznym choinkom. To również świetny wybór dla osób, które posiadają małe dzieci oraz niesforne zwierzątka.

Kolekcja premium

Dla najbardziej wymagających klientów, szukających oryginalnych rozwiązań oraz chcących stworzyć klimatyczne święta w swoim domu.
Sztuczne choinki Premium do złudzenia przypominają żywe drzewka. Inspirowane autentycznymi gatunkami drzew jak świerk czy sosna, posiadają oryginalny kształt jak również kolor igliwa. Gałęzie można dowolnie formować a ich solidne wykonanie sprawia, że nawet najcięższe dekoracje ich nie zdeformują.
Drzewka wykonane są z wysokiej jakości materiałów PE, dlatego też posłużą przez długie lata. W kolekcji można znaleźć ozdobne choinki, wśród których wyróżniają się sosny posypane drobnymi kryształkami, które nawet z niewielkiej odległości mienią się jak szron.

Nasza firma dba o to, aby Święta Bożego Narodzenia były niesamowite i pełne radosnych chwil a tradycja ubierania choinki była przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Czytaj więcej