Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Bieżnik na stół GŁADKI STANDARD 404-24 seledynek

Nowy produkt

9,88zł

10,98zł

-10%

Obniżka!

Najniższa cena w ciągu 30 dni

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

Bieżnik na stół GŁADKI STANDARD 404-24 seledynek

Rozmiar:40x110 40x120 40x130 40x140 40x180 40x200 40x220 40x250 40x300

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

Dodaj do kolekcji

Opis

Bieżnik na stół Gładki Standard w energicznym kolorze seledynek, to fantastyczna dekoracja każdego stołowego blatu. Z nim ożywią Państwo wystrój wnętrza, dodając mu elegancji. Nasz bieżnik stołowy można z powodzeniem łączyć z obrusem albo stosować jako samodzielną dekorację. W obu przypadkach prezentuje się równie zjawiskowo. Polecany bieżnik na ławę wykonany jest z tkaniny o mocnych i wytrzymałych właściwościach, czyli ze stuprocentowego poliestru. Materiał jest gładki i miły w dotyku, a także nie sprawia problemów w praniu. Kolor zachowuje żywotność przez długi czas użytkowania, nie blaknąc oraz nie spierając się. Nasz bieżnik nowoczesny polecamy stosować w salonach, kuchniach oraz jadalniach. Cieszy się popularnością także wśród restauratorów, dekorując stoły w kawiarniach i restauracjach. Bieżnik na stół Gładki Standard w kolorze seledynek to oryginalne przykrycie na każdą okazję. W naszej ofercie znajda Państwo szeroki wybór rozmiarów danego modelu.

Szczegóły produktu

Wybielanienie stosować bielenia / bez bielenia
Skład100% poliester
Kolorseledynek
Praniemaksymalna temperatura prania 40 stopni C - proces normalny
Kurczliwośćok. 3%
Gramaturaok. 165g/m2 (+/-10g)
Suszeniedopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej - temperatura niższa
Prasowanieprasowanie w maksymalnej temperaturze dolnej płyty 110 stopni C
Czyszczenie chemiczneprofesjonalne chemiczne czyszczenie w tetrachloroetylenie i wszystkich rozpuszczalnikach wymienionych dla symbolu F - proces normalny
Deseń/wzórgładki
Wykończenie brzegów2 cm listwa

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Bieżnik na stół GŁADKI STANDARD 404-24 seledynek

Bieżnik na stół GŁADKI STANDARD 404-24 seledynek

Bieżnik na stół Gładki Standard w kolorze seledynek, sprawdza się idealnie w nowoczesnych aranżacjach stołu. Nasz bieżnik na ławę uszyty został z wysokiej jakości, stuprocentowego poliestru.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

25 innych produktów w tej samej kategorii: