Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Cerata na włókninie 600-5734410

Nowy produkt


Ten produkt nie występuje już w magazynie

1,05zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Dodaj do kolekcji

Opis

Nasza elegancka cerata na stół stanowi jednocześnie stylowy akcent dekoracyjny oraz skuteczną ochronę blatów i innych powierzchni. Materiał ten to najlepszy wybór dla kuchni, jadalni, lokali gastronomicznych, restauracji oraz wszystkich miejsc, w których liczy się zachowanie odpowiednich warunków higienicznych przy posiłku. Nowoczesna cerata to nie tylko atrakcyjny element wystroju wnętrza, ale przede wszystkim wytrzymały i odporny na zabrudzenia materiał codziennego użytku. Jest odporna na intensywne szorowanie, ścieranie, zmiany kształtu, plamy z tłuszczu oraz typowe środki czystości stosowane w gospodarstwach domowych. Zabezpiecza także stół przed szkodliwym działaniem wilgoci. Gładka powierzchnia zapewnia łatwe i szybkie zmywanie. Cerata dekoracyjna dostępna jest w sprzedaży na metry. Jedna sztuka to 10 cm ceraty o szerokości 140 cm. Przykładowo przy zamówieniu 10 sztuk, otrzymają Państwo wymiar 100 cm x 140 cm.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Cerata na włókninie 600-5734410

Cerata na włókninie 600-5734410

Cerata na włókninie utrzymana w modnym wzornictwie z motywem roślinnym, nada charakteru każdemu wnętrzu. Nasz obrus ceratowy doskonale prezentuje się na każdym stole i chroni go przed uszkodzeniami.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: