Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Obrus plamoodporny ELEGANCE 400-35 szampański ciemny

Nowy produkt


Ten produkt nie występuje już w magazynie

39,02zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Dodaj do kolekcji

Opis

Obrus plamoodporny Elegance zwraca na siebie uwagę swoim oryginalnym szampańskim kolorem. Wprowadzi on elegancję oraz świeżość na każdy stół. Nasz obrus do restauracji doskonale prezentuje się w nowoczesnych oraz tradycyjnych aranżacjach, pięknie podkreślając zastawę stołową oraz dodatki. Obrus na stół uszyty został z wysokiej jakości tkaniny poliestrowej, która stanowi 100% składu. Materiał jest bardzo łatwy w pielęgnacji, nie pruje się, nie ściera, a także nie traci barwy nawet po wielu latach użytkowania. Obrus do salonu posiada cenne właściwości plamoodporne, dlatego rozlane na jego powierzchni płyny nie wchłaniają się, lecz tworzą łatwe do zebrania kropelki. W ofercie wprowadziliśmy szeroki wybór rozmiarów, dlatego bez problemu znajdą tu Państwo obrus dopasowany do indywidualnej wielkości swojego stołu. Wytworny obrus Elegance zachwyca atrakcyjnym szampańskim kolorem w ciemnym odcieniu, znakomicie sprawdzając się w ekskluzywnych restauracjach, a także w domowym zaciszu.

Szczegóły produktu

Wybielanienie stosować bielenia / bez bielenia
Skład100% poliester
Kolorszampański ciemny
Praniemaksymalna temperatura prania 40 stopni C - proces normalny
Apreturaobustronnie plamoodporny
Kurczliwośćok. 3%
Gramaturaok. 200g/m2 (+/-10g)
Suszenienie suszyć w suszarce bębnowej
Prasowanieprasowanie w maksymalnej temperaturze dolnej płyty 110 stopni C
Czyszczenie chemiczneprofesjonalne chemiczne czyszczenie w tetrachloroetylenie i wszystkich rozpuszczalnikach wymienionych dla symbolu F - proces normalny
Deseń/wzórgładki błyszczący
Wykończenie brzegów2 cm listwa

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Obrus plamoodporny ELEGANCE 400-35 szampański ciemny

Obrus plamoodporny ELEGANCE 400-35 szampański ciemny

Obrus plamoodporny Elegance w cudownym kolorze szampański ciemny, to stylowe przykrycie restauracyjnego stołu o eleganckim wykończeniu. Nasz obrus na stół to wysokiej jakości dekoracja blatu, która odmieni wystrój każdego pomieszczenia. Idealnie się układa i zachowuje swoje walory przez długi czas użytkowania.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

2 innych produktów w tej samej kategorii: